O NAS

 Nasze kompetencje znacznie odbiegają od standardów do których Państwo przywykliście.

Doświadczenie nabyte podczas wykonanych instalacji czyni z nas ekspertów, gdyż etap prób mamy już dawno za sobą. Wszystkie zdjęcia prezentowane na tej stronie są własnością firmy Audio Architektura i pokazują nasze realizacje z lat 2004-2015. Wkrótce zobaczą Państwo jeszcze ciekawsze propozycje kompleksowo zaaranżowanych wnętrz w których w nieszablonowy sposób podchodzimy do mariażu luksusowego wnętrza z systemami Audio-Video.

 Audio Architektura dostarcza produkty i usługi związane z najnowszymi technologiami Audio-Video domową rozrywką, oświetleniem i wyposażeniem wnętrz.
Naszą specjalizacją są kompleksowa wykończenia apartamentów, rezydencji jak również powierzchni biurowych,
 prywatne sale kinowe, sale konferencyjne, wielostrefowe systemy nagłaśniające typu multi-room, systemy prezentacji i dystrybucji video.
Dla inwestorów instytucjonalnych i prywatnych wykonujemy nowoczesne instalację EiB/KNX oraz LCN. Oferujemy projekt i wykonawstwo kompletnych instalacji antenowych TV/SAT, alarmowych/monitoring video-domofonowych oraz domowych sieci Lan/Wlan.

Zgromadziliśmy ekipę kilkunastu najlepszych instalatorów i elektryków, aby nasze usługi miały najwyższy dostępny poziom. Nasi pracownicy oprócz szeregu uprawnień pozwalających doprowadzić budowę do finału czyli odbioru i przyłączenia zapewniają płynne przejście przez etap instalacji okablowania, uruchomiena i programowania dalszej pracy.

Powinniśmy dodać też kilka słów o nas....

Audio Architektura to owoc życiowej pasji i ciągłego zaskakiwania innych i samych siebie.

Pomysł narodził się 10 lat temu i od tego czasu stale ewoluuje.Na początku skala naszych usług ograniczała się do montażu systemów kina domowego i doboru odpowiednich rozwiązań AV. Z czasem nabywaliśmy nowych umiejętności i stale szukaliśmy najlepszej formuły rozwoju dla naszej firmy. Wypełnialiśmy lukę w życiu tych, którzy tak jak my ,oczekują doskonałej formy swoich działań.
Wszystkie zdjęcia, które zamieszczone są na tej stronie to krótkie lub dłuższe historie, które udało się nam opowiedzieć, to uwielbienie designu i funkcjonalności.
To także szczęście spotykania wspaniałych ludzi którzy umożliwiali nam realizacje swoich odważnych przedsięwzięć

Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia
I starają się robić to jak najlepiej.
— Paulo Coelho

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                         

Newsletter

WebDesign