KINO DOMOWE

Dla większości osób kino domowe to odtwarzacz dvd, amplituner, głośniki i telewizor.

 Jednak przy obecnym stanie zawansowania urządzeń wykorzystywanych w budowie domowego systemu Audio-Video , możemy skonfigurować zestaw daleko bardziej wybiegający poza wymienione na początku komponenty.W nowoczesnym systemie kina domowego, a mówiąc bardziej dokładnie w nowoczesnym centrum domowej rozrywki wykorzystujemy produkty, których liczba i różnorodność ograniczona jest jedynie naszą wyobraźnią i oczywiście budżetem jakim dysponujemy. W takim systemie bardzo często znajdują zastosowanie urządzenia takie jak: konsole do gier, odtwarzacze BluRay, serwery video odtwarzacze typu iPod wraz ze specjalnymi stacjami dokującymi.

Mówiąc o domowym centrum rozrywki mamy na myśli urządzenia i komponenty, które mają za zadanie urozmaicić i umilić każdą chwilę spędzoną w naszym domu. Nie wychodząc z niego możemy iść do kina salonu gier czy na koncert w momencie, w którym akurat mamy na to ochotę.

Jednym dotknięciem przycisku na pilocie możemy zmienić scenę świetlną, zasłonić rolety i oddać się Twojej ulubionej rozrywce.

Newsletter

WebDesign